איתור תחום התנדבות

כתבות, סיכומי פעילות ותגובות

"בין אזעקה לאזעקה" - סדנת העצמה למתנדבי של"מ בלוד

בין האזעקות נפגשו 17 מתנדבי תנועת של"מ בלוד עם דנה שלמון, תרפיסטית באמנות, שהגיעה מת"א במסגרת "היכל הנתינה" – סדנאות העצמה למתנדבים, כדי להעביר בהתנדבות סדנא על הפחד. זה היה המפגש הראשון מבין 5 מפגשים. המתנדבים שוחחו על התפקיד של הפחד , ציירו אותו וקבלו כלים להתמודד אתו, דרך תנועה ועוד.

15/07/2014

"בין אזעקה לאזעקה" - סדנת העצמה למתנדבי של"מ בלוד

בין האזעקות נפגשו 17 מתנדבי תנועת של"מ בלוד עם דנה שלמון, תרפיסטית באמנות, שהגיעה מת"א במסגרת "היכל הנתינה" – סדנאות העצמה למתנדבים,  כדי להעביר בהתנדבות סדנא על הפחד. זה היה המפגש הראשון מבין 5 מפגשים. המתנדבים שוחחו על התפקיד של הפחד , ציירו אותו וקבלו כלים להתמודד אתו, דרך תנועה ועוד.

המתנדבים שתפו בקשיים שיש להם בזמן המבצע, חלקם לא יוצאים מהבית ואחרים מתמודדים עם בעיות בריאות כתוצאה מהמצב. בסוף המפגש יצאו כולם עם חיוך.

 בווטסאפ הקבוצתי שהקימה רבקה רוסי, רכזת של"מ, כתבה למחרת בבוקר אחת המתנדבות : "בוקר טוב לכולם, היה טוב מאוד אתמול שנמשיך להיות מאוחדות, מיוחדות ומיוחדים "

 

מנחים / תרפיסטים ומטפלים המעוניינים להעביר במשך השנה בהתנדבות, 5 מפגשים במסגרת "היכל הנתינה" מוזמנים לכתוב לנאוה גרומן : nava.groman@gmail.com

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה